Ugrás a tartalomra

2026. május 29.

2026. május 29.

A Pest Vármegyei Halgazdálkodási Hatóság 65.000 Ft halvédelmi bírsággal, valamint 6 hónapos horgászattól való eltiltással sújtotta B.M. szentendrei lakost, aki 2026.04.08-án a Balatonon, Szigliget térségében engedély nélkül horgászott.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket használunk. Adatkezelési tájékoztató