Ugrás a tartalomra

2026. június 2.

2026. június 2.

A Zala Vármegyei Halgazdálkodási Hatóság 25.000 Ft halvédelmi bírsággal, valamint 3 hónapos horgászattól való eltiltással sújtotta M.Zs. keszthelyi lakost, aki 2026.04.28-án a Hévíz-csatornán érvényes területi jegy nélkül horgászott.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket használunk. Adatkezelési tájékoztató