Ugrás a tartalomra

2026. június 10.

2026. június 10.

A Pest Vármegyei Halgazdálkodási Hatóság 100.000 Ft halvédelmi bírsággal, valamint 9 hónapos horgászattól való eltiltással sújtotta B.P.I. budapesti lakost, aki 2026.05.13-án a Keleti-Bozót-csatornán eltiltás hatálya alatt, engedély nélkül horgászott.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket használunk. Adatkezelési tájékoztató