Ugrás a tartalomra

2026. június 10.

2026. június 10.

A Pest Vármegyei Halgazdálkodási Hatóság 85.000 Ft halvédelmi bírsággal, valamint 9 hónapos horgászattól való eltiltással sújtotta H.G.Z. érdi lakost, aki 2026.05.20-án a Balatonon, Balatonalmádi térségében engedély nélkül horgászott. Horgászata során megtartott egy méreten aluli pontyot.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket használunk. Adatkezelési tájékoztató