Ugrás a tartalomra

2026. június 1.

2026. június 1.

A Pest Vármegyei Halgazdálkodási Hatóság 25.000 Ft halvédelmi bírsággal, valamint 3 hónapos horgászattól való eltiltással sújtotta R.G. budapesti lakost, aki 2026.04.04-én a Balatonon, Balatonboglár térségében érvényes területi jegy nélkül horgászott.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket használunk. Adatkezelési tájékoztató